אודות אורנה מרום

מפתחת שיטת CREATE – ששת האלמנטים לעסק וחיים על פי הסמכות הפנימית

מדריכת תודעה לבעלי ובעלות עסקים מבוססי שליחות חיים, ומלווה אנשים חזרה לסמכות הפנימית שלהם מעל 20 שנה.

מלווה תהליכי גילוי, העצמה וריפוי.אורנה מרום - מנחת אקסס-בארס

במהלך השנים הרבות בהן אני מטפלת בגוף, בנפש ובנשמה, צברתי ורכשתי ידע ונסיון:

למדתי במסלול נטורופתיה ובמגוון רב של קורסים עיוניים שאפשרו לי להכיר את המבנה ותפקודו של גוף האדם (אנטומיה, פתולוגיה, תרופות, פסיכולוגיה ועוד), הכרתי את צמחי-המרפא ואת תוספי-המזון, בהמשך גיליתי כי אני נמשכת לעולמות גבוהים יותר והעמקתי בלימודי ההילינג, הקריסטלים והתקשור. מ- 2014 מנחת אקסס קונשנס ובארס.

אני מתמחה בליווי תהליכים, מיסוס דפוסים מגבילים וריפוי מתוך תפיסת עולם המעצימה את הלקוח.ה ומאפשרת לו.ה להיות זה שמוביל.ה את  העסק שלו.ה ואת חייו.ה מתוך היכולת לבחור בו.ה, במי שהו.יא, ובמה שמיטיב עימו.ה.

עוזרת למטפלות, מנחות ועצמאיות להאיר את הפוטנציאל הרדום שלהן ולהכפיל תוצאות בליווי אישי, תוך 3 חודשים.

מפתחת שיטת CREATE –  שיטה ייחודית בת שנים עשר השלבים לאיתור ופירוק הדפוסים, האמונות, ההרגלים, והתבניות שמביאה לשגשוג, הצלחה והנאה בעסקים וחיבור עמוק לסמכות הפנימית שלך

20 שנות ניסיון בשחרור דפוסים, אמונות, הרגלים ומחסומים במגוון טכניקות תודעה ואנרגיות, בשילוב ניסיון ניהול עסק וניהול שיווק והבנת המדיה איפשרו לי לפתח את שיטת CREATE שהוכיחה את עצמה ללקוחות רבים בשנים האחרונות, ממגוון עסקים מעולם הטיפול, ההנחייה, ניהול מרכזי התפתחות אישית ועד עולם ההשקעות והנדל”ן. ליווי שיביא אותך לתוצאות מתוך חיבור עמוק לסמכות הפנימית שלך!

בעלת תעודת הוראה ממכללת בית ברל ועסקתי מספר שנים בחינוך לגיל הרך ובניהול מעונות – עד שהבנתי שיש שם משהו אחר שמחכה לי – לא שידעתי בדיוק מה. מנקודת המבט שלי כיום, אני מבינה, שהבחירה לרכוש מקצוע הייתה בחירה של הפחד להיות אני וללכת אחרי היכולות שלי. קניתי, בזכות הפחד הזה, את כל האמירות המוכרות כמו “אדם צריך יציבות בחיים”, “מה עם מקצוע טוב?”, ” חשוב שתלמדי משהו ותמצאי עבודה יציבה ופנסיה”, ” הכי טוב להיות שכיר”. כי בנינו, מי רצה לפני 30 שנה לספר שהילדה שלו עוסקת בדברים “הזויים” כמו גופנפש, נשמות, תודעה, והשד יודע מה עוד? 🙂

עם לידת בני השני פרשתי ויצאתי ללימודי תעודה באוניברסיטת חיפה כסוכנת נסיעות, משרה שזוהר ליווה אותה, אך הרבה יסוריי מצפון על העדרות בשעות אחר הצהרים מהבית והבנה עמוקה שבשלב זה בחיי טובתם של זאטוטי לנגד עיניי. ושוב. ההבנה שבזמנו לא הייתה בהירה כ”כ, שאני מחפשת משהו שמתאים לאיזו דמות שכדאי לי ליצור כדי להתאים למציאות הזו.

בשלב זה הורדתי הילוך ועבדתי בעיקר במשרות משרדיות עד לשבר הגדול בחיי שדחף אותי להתחיל את המסע לריפוי עצמי ובעקבות ההצלחה, לריפוי והעצמת אחרים. בשנת 1999 התחלתי את דרכי כהילרית. מאז ועד היום, אני ממשיכה ללכת בדרך שלי: דרך של מודעות, ריפוי ואהבה, דרך שתימשך כנראה, עד שאעצום את עיניי.

במהלך המסע הזה לגלוי העצמי שלי, אחרי דילוגים בין הגוף לנפש, התבהרה בתוכי ידיעה שהחיים האלו אמורים להיות הרבה יותר פשוטים ממה שלמדתי לחשוב. כאשר אני מוכנה להיות מי שאני, בלי מסכות וניסיונות להתאים את עצמי למה שמצפים ממני, קורים דברים שיכולים להתפס כניסים. שאני מרשה לעצמי להשתמש בדמיון שלי ובהכרה, אני יכולה לבחור באופן מדוייק יותר מה אני רוצה ליצור כאן. תמיד ליוותה אותי הידיעה העמוקה, גם בתוך לימודיי במסע הנשמה, ונפתולי הקארמה, שיש לנו את היכולת לבחור כאן ועכשיו וליצור שינוי מהותי בכל הרמות (פיזי, רגשי, וכו’), גם במקומות שאנשים אחרים חושבים שזה בלתי אפשרי או חסר קיום במציאות הריאלית הזו.

רוב הדברים שידעתי היו עדיין ברמת ההבנה, אבל לא ברמת הבחירה וההתנהלות שלי בחיי בהיום יום. מן פער מתסכל כזה. עד ש…

ערב אחד קפצה לנגד עיניי הזמנה לקורס אקסס בארס ™. לא ממש ידעתי במה מדובר, קלטתי 32 נקודות ומיסוס מחשבות, רגשות ואמונות כובלות, אבל ידעתי שאני רוצה את הדבר הזה!  הייתי בנקודת זמן לא פשוטה, אחרי עוד מעבר דירה והתחלה חדשה, אחרי תקופה של תקיעות בעבודה, מלחמה וכמעט אפס הכנסה. זה היה לשים כיכר לחם על השולחן או להשקיע את הטיפה האחרונה שאיננה, בידיעה שאני חייבת להגיע לקורס הזה. הנס הראשון קרה. מספר שעות אחרי שהודעתי שאני מגיעה לקורס, קיבלתי פניות ראשונות מלקוחות במקום מגוריי החדש (חודשיים של שיווק ופרסום שלא הניבו תוצאות עד להחלטה הזו), שאיפשרו לי לשלם עבור הקורס.

וזוהי מהותה של יצירה. בכל פעם שאת בוחרת, את יוצרת את העתיד שאת מבקשת. אותו ערב בו בחרתי להקשיב לידיעה שלי, לתחושה שהקרביים שלי הובילו אותי לעשות, היה נקודת מפנה בחיי ובחיי העסק שלי.

עולם חדש נפרש לרגליי. עולם של פשטות, של קלות, של בהירות. סט של כלים שאיפשרו לי למוסס את כל שאריות הכבלים ששמתי על עצמי בנסיונות נואשים להתאים את עצמי לעולם הזה. מאותו רגע התחלתי את המסע לגלות מה אני יודעת על העסק שלי? מה נכון עבורי מעבר לכל הגישות השיווקיות, הצריך והנכון והלא נכון, ולהתחבר לסמכות הפנימית שלי ולפעול לפי האסטרטגיה שלי. לאחר כמה שנים של עבודה עם הכלים הללו, הוספתי לארגז הכלים שלי את כלי היומן דיזיין (העיצוב האנושי) שהלכו והעמיקו את היכולת שלי לנהל עסק כשאני בוטחת בהחלטות שלי, ולמגנט תוצאות בת’כלס דרך הקשבה לאנרגיות. 

בשנים האחרונות אני עוזרת למטפלות, מנחות ועצמאיות (וכמובן גם עצמאים ומטפלים) להאיר את הפוטנציאל הרדום שלהם ולהכפיל תוצאות בליווי אישי תוך 3 חודשים.

שיטת CREATE נולדה כסינתזה של כל מה שעברתי, כל מה שלמדתי, כל הפחדים והקשיים שעברתי דרכם, כל ההצלחות ובעיקר דרך הכרה באלמנטים שאיפשרו ומאפשרים לי עד היום לנהל עסק מתוך דיוק עצמי, ללא שיפוטיות וללא היצמדות לדרך אחת. ניהול עסק מהקשבה, מאיפשור, נוכחות, ידיעה ועשייה.

CREATE זו עשייה מעבר למחשבות ולחישוביות, ללא שיפוט וללא נקודות מבט, כשאת.ה בוטח.ת בעצמך וביקום, קשובה לאנרגיות ולרמזים וממגנט.ת ללא מאמץ את מה שנכון עבורך ומתוך הנאה.

לרזומה 🙂 אלו הכלים שבמשך שנים למדתי, חלקם לימדתי ועסקתי בהם:

 • היומן דיזיין (העיצוב האנושי)
 • ניהול ושיווק במדיה החברתית
 • אקסס קונשסנס ואקסס בארס
 • סימפוניה של אפשרויות
 • אקסס פייסליפט אנרגטי ותהליכי גוף אנרגטיים
 • תיקשור קוונטי
 • מתקשרת את שיטת הטיפול חמשת האקטיבציות האנרגטיות
 • ארומתרפיה
 • מנחה מדיטציות אקטיביות של אושו
 • טכניקת ריפוי בשיחזור גילגולים
 • האימון הרוחני
 • תטא הילינג
 • E.F.T
 • רפואה טבעית מערבית
 • פרחי באך
 • רפלקסולוגיה
 • טיפול בנר-הופי
 • איבחון על פי מפת הצבעים האינדיאנית
 • דיקור-סיני
 • כוסות-רוח ומוקסה
 • עיסוי ארומתרפי
 • עיסוי באבנים חמות

אני אמא לשלושה מתבגרים-בוגרים, וסבתא לאן, שעברו איתי – בסובלנות אין קץ – את מסע ההתפתחות וההתבגרות שלי עצמי, בד בבד עם מסלול צמיחתם. מתגוררת בפרדס-חנה ומודה כל יום על הזכות לראות מרחב ירוק מול העיניים.

כיום אני מודה על הזכות ללוות בעלות עסקים ובכלל אנשים בדרך חזרה לעצמם

אנשים כמוני וכמוך, שבשלב כזה או אחר בחייהם, שכחו או פחדו לגלות מי הם באמת, מה הרצונות האמתיים שלהם ועם אילו מתנות מופלאות הגיעו לעולם. אנשים שיודעים שהעסק שלהם הוא שליחות חייהם ומרגישים שהם יכולים יותר אבל לא מצליחים לאתר או להשתחרר ממה שחוסם אותך לעמוד בקדמת הבמה ולהפיץ את המתנה שלהם לעולם. מודה על הזכות לראות שבתהליך ממוקד ובליווי אישי, מושגת התוצאה של יותר קלילות והקשבה לסמכות הפנימית בניהול העסק ובחיים.

על הזכות לראות איך עצב ותסכול הופכים מכאב לתשוקה לחיות ולעשות. על הזכות לראות איך מבלבול גדול (ולא משנה אם זה בתחום העיסקי או תחום חיים אחר) חוזרים ללבלב, לפרוח, לראות פירות. איך אנשים מפסיקים לפחד מרגשות כואבים והופכים אותם לכלי שמוביל אותם קדימה לשקט, לשלמות פנימית, לעשייה שלווה ולחיים שיש בהם סיפוק. מודה על הבחירה שלי ללכת אחרי הלב, גם כשקשה. על הזכות להיות מחוברת לכוחות הריפוי העוצמתיים של היקום כולו, על הזכות להעביר את הכלים והיכולת הזו הלאה, מתוך אמונה אמיתית שכל בעל.ת עסק יכול.ה.

אני מאמינה ש –
כולנו אחד, שלל אינדיבידואלים מתוך מקור אחד שלם. שכולנו שווים, כולנו ראויים לטוב ביותר. אני יודעת שבאנו לכאן כדי לתמוך אחד בשני בתהליכי הצמיחה והריפוי שלנו. ששוויון היא לא מילה גסה. היא אפשרית ברגע שנעיז להסיר את המגננות והמסכות שלנו, ברגע שליבנו יפתח ונחזור לבטוח במה שאנחנו יודעים.
אני מאמינה ש –
כוחות השינוי נמצאים בכל אחד מאיתנו ובעזרת הליווי הנכון, תוך הכרות עם הסמכות והאסטרטגיה השיווקית האישית שלהם, ובעזרת רצון טוב, ולקיחת אחריות, ועם הכלים הנכונים, כל אחד יכול להיות ביטוי שלם ומאיר דרך העסק שלו, והרחיב ולרפא את חייו ולהיות השראה לסובבים אותו. 
 
אני מאמינה שהעולם זקוק להצלחה שלך!
גם אם שכחנו מהן הסמכות והאסטרטגיה האישית שלנו, בכל רגע ניתן לשוב אליהן, אף פעם לא מאוחר מידי. שבעזרת כלים פשוטים נוכל כולנו להיזכר איך להקשיב פנימה, לקול ההנחיה העמוק שיודע לאן להוביל אותנו בבטחה. אני יודעת שכשאנחנו קשובים להדרכה הגבוהה שלנו, ומעיזים להקשיב פנימה, ומעיזים לחלום וליצור בדמיון, החיים כאן, הרבה יותר נעימים, הרבה יותר פשוטים, הם פשוט הרבה יותר אהבה. ואין כוח שידמה לכוחה של אהבה.

תהליכי הליווי לבעלי עסקים ולפרטיים מתקיימים אונליין וכוללים מעטפת שלמה ואפשרויות. לפרטים יש ללחוץ כאן

הכרת תודה עלייך ועל כל מה שאת.ה מביא.ה לעולם, גם כשאת.ה חושב.ת שלא.

תודה שהקדשת זמן לקרא, ומה עכשיו את.ה יודע.ת שאפשרי לך?

אורנה (הדר) מרום